Календар подій Львівської міської ради на 14.02.2018

Місце

Примітки

10.00

Прощання і Чин похорону дружини Героя України, Почесного громадянина міста Львова і академіка НАН України Ігоря Юхновського – Ніни Юхновської.

Собор Покрови Пресвятої Богородиці (вул. М. Грушевського, 2)

Опісля домовину з тілом повезуть на Личаківське кладовище. Чин погребення розпочнеться о 12.00 год. на полі почесних поховань №51 Личаківського кладовища

12.30

Зустріч з Ігорем Грибом, координатором ГО "Об'єднання родичів бранців Кремля", Директором Благодійного фонду "Родичі бранців Кремля" та представниками міських закладів культури, органів місцевого самоврядування.

Меморіальний музей тоталітарних режимів "Територія Терору" (просп. Чорновола, 45 Г)

Учасники: Ігор Гриб - батько Павла Гриба, якого у серпні 2017 року незаконно затримали представники ФСБ Російської Федерації,  координатор ГО "Об'єднання родичів бранців Кремля", Директор Благодійного фонду "Родичі бранців Кремля"; Андрій Москаленко - заступник міського голови з питань розвитку; Ірина Подоляк - народний депутат України.

До зустрічі запрошені представники міських закладів культури та усі зацікавлені у співпраці.

Модератор - Ольга Гончар, директор Меморіального музею тоталітарних режимів “Територія Терору”.

14.00

Святкова церемонія реєстрації шлюбу пар за проектом «Шлюб за добу».

Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Кл. Шептицького

15.00

Прес-конференція з нагоди святкування Китайського Нового Року у Львові.

Кафе Атляс, пл. Ринок, 45.

Учасники: Юрій Котик – голова правління МГО «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва»; Го Кай - заступник голови правління міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва»; Юліан Фінюк – арт-директор Malevich night club, Мей Вей – студентка ЛНМА ім. М. Лисенка; Олександр Маргоєв – менеджер з маркетингу мережі закладів Кумпель Груп

15.00

Святкові реколекції «Що означає любити?».

Проведе реколекції о. Михаїл Сивак, проректор Львівської Православної Богословської Академії, клірик кафедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП

Перша львівська медіатека (головний зал, вул. Мулярська, 2а)

Організатор події – сайт «Духовна велич Львова» спільно з Львівською міською радою.

Щоб взяти участь у заході, потрібно заповнити РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ

Контактна особа: Лідія Батіг, 0685038448

16.00

Відкриття першої персональної виставки абстрактного живопису молодого художника, студента 5-го курсу кафедри реставрації творів мистецтва Миколи Курилюка «Зміст».

Галерея Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б)

Виставка триватиме до 3 березня.

17.00-18.00

Звіт Шевченківської районної адміністрації про виконану роботу за 2017 рік

Актова зала Шевченківської РА (вул. Липинського, 11)

Звіт ЛКП «Дністер» про проведену роботу у 2017 році