ЖКГ

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 17 січня о 21.13 год. у квартирі на вул. Личаківській, 18 (Личаківський район), отруївся, ймовірно чадним газом, 20-річний хлопець.

Вночі та зранку (з 20.00 год 17 січня і до 06.00 год 18 січня) в місті працювало 32 одиниці снігоприбиральної техніки. Також для посипання доріг було використано 160,5 м3 піскосуміші.

За інформацією районних адміністрацій, усі райони міста забезпечені достатньою кількістю піску та технічної солі для посипання вулиць під час снігопадів.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», сьогодні відкрито для проїзду транспорту ділянку вул. Личаківської, від вул. Крупꞌярської до вул. Б. Котика. Рух транспорту буде проводитись вниз як по вул. Б. Котика (односторонній рух) так і по вул. Некрасова (двосторонній рух). А вверх – по вул. Некрасова та вул. Черемшини з виїздом на вул. Копальну.

Як проінформували у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства ліквідовують витік води на пр. Червоної Калини, 42.

Станом на сьогодні склалась критична ситуація із відшкодуванням державою наданих субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Станом на сьогодні бюджет Львова ще не отримав з державного бюджету 481,5 млн грн на відшкодування наданих субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям міста.

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства ліквідовують витік води на вул. Бойчука, 5.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на ранок підприємство подає опалення до 1618 споживачів у м. Львові та гарячу воду до 1095 будинків. Без гарячої води 13 будинків у Сихівському районі.

Вночі та зранку (з 20.00 год 16 січня і до 06.00 год 17 січня) в місті працювало 77 одиниць снігоприбиральної техніки. Також для посипання доріг було використано 640 м3 піскосуміші.

У зв’язку з посиленням опадів у вигляді снігу, на вулицях міста працює снігоприбиральна техніка, в основному, піскорозкидувачі. Загалом до роботи залучено понад 40 одиниць техніки.