ЖКГ

На пр. Чорновола - вул. Замарстинівській забудовник – ТзОВ «Авалон Престиж» - планує висадити більше 50 дерев під час проведення робіт з благоустрою після завершення будівництва. Про це представники забудовника повідомили департаменту містобудування ЛМР.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийнято рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова», відповідно до якого з резервного фонду міського бюджету м. Львова виділять 1 189 723 грн на укріплення схилу на вул. Дорога Кривчицька, 113.

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства проводять ремонтні роботи з ліквідації витоку води.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 23 березня, з 09.00 год і до 18.00 год буде перекрито рух транспорту на вул. Героїв УПА (від вул. С. Бандери до вул. Опільського).

Вночі та зранку (з 20.00 год 22 березня і до 06.00 год 23 березня) в місті працювало 29 одиниць снігоприбиральної техніки. Також для посипання доріг було використано 80 м3 піскосуміші.

Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про внесення змін до Ухвали № 350 від 17.03.2016р. «спорудження «сухого» фонтану біля Оперного театру «До Львівської міської ради в березні 2016 року від імені компанії «Сокар Україна» звернувся благодійний фонд «Сокар-Благо» з пропозицією розмістити фонтан на центральному проспекті м. Львова навпроти Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, що розташований в зоні історичного ареалу м. Львова, яка знаходиться під захистом ЮНЕСКО (UNESCO) — Організації Об'єднаних Націй з питаннях освіти, науки і культури (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization).

Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про погодження інвестиційної програми ЛМКП «Львівтеплоенерго» на 2018 рік та інвестиційної програми ЛКП «Залізничнетеплоенерго» на 2018 рік».

На сесії Львівської міської ради проголосували ухвалу «Про затвердження Програми компенсації ЛМКП «Львівводоканал» витрат за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів».

Як поінформували у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні з 12:30 год до 17:00 год припинено водопостачання на вул. Уманська, Шполянська, Хмільова, Плющева, Міртова, Інструментальна, Замарстинівська (144-170), прилеглі, у зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку на вул. Інструментальна «ЛШЕД».

Як поінформували у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні з 12:30 до 15:00 год припинено водопостачання на вул. Наукова, 86, 92-110, Симоненка, 7-13, у зв'язку з ремонтними роботами з встановлення лічильника на вул. Наукова, 94.