Транспорт

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 10.00 год ранку в місті на маршрутах працює 469 одиниць громадського транспорту, серед них 54 трамваї та 46 тролейбусів.

Сьогодні, 16 березня, у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбулася презентація нового типу літака – широкофюзеляжного, далекомагістрального Boeing 777-200 ER. Літак прибув вранішнім рейсом PS-35 Київ – Львів о 10.30 год.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 16 березня, з 09.00 год і до 22.00 год 2 липня 2018 року перекрито рух транспорту на вул. Личаківській (від вул. Б. Котика до вул. Долішня).

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 613 одиниць громадського транспорту, серед них 63 трамваї та 55 тролейбусів.

Від початку березня, зокрема 1-14 березня, евакуаторами ЛКП «Муніципальна варта» на арештмайданчик на вул. Конюшинна, 15 було доставлено 41 автомобіль. Ще понад 150 водіїв було оштрафовано без евакуації транспортного засобу.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за вчорашній день, 14 березня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 34 порушення правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на заборонених місцях.

Від завтра, 16 березня, буде перекрито для руху транспорту вул. Личаківську на ділянці від вул. Черемшини до вул. Долішньої. У зв’язку з цим відбудуться зміни в схемі руху маршрутів громадського транспорту, які курсують по вул. Личаківській.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 612 одиниць громадського транспорту, серед них 62 трамваї та 55 тролейбусів.

Як повідомив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, перед затвердженням тарифу на проїзд в електротранспорті його розглядає Антимонопольний комітет. Якщо місто затверджує нижчий тариф, то різницю між ним і економічно обґрунтованим тарифом потрібно компенсувати з міського бюджету. Однак, міський бюджет обмежений, і коштів не вистачає на багато речей - потрібно ремонтувати ліфти, дороги, будинки та інші інфраструктурні об’єкти.

На вул. Личаківській триває капітальний ремонт дороги. Станом на сьогодні роботи зосередженні на відрізку від вул. Б. Котика до вул. Черемшини. Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, від п’ятниці, 16 березня, ремонтні роботи розпочнуться на наступній ділянці дороги, відповідно буде перекрито для руху транспорту ділянку від вул. Черемшини до вул. Долішньої. У зв’язку з цим відбудуться зміни в схемі руху маршрутів громадського транспорту.