Транспорт

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», 15 січня на інтернет платформі «Prozorro.Продажі» успішно завершився аукціон з продажу 12 лотів рекламних площин на зовнішній частині кузовів міських трамваїв. За даними платформи Prozorro, ЛКП «Львівелектротранс» - це перше підприємство в Україні, яке розпродало рекламні площини на своїх транспортних засобах на публічному аукціоні.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за вчорашній день, 17 січня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 58 порушення правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на заборонених місцях.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 597 одиниць громадського транспорту, з них трамваїв – 64, тролейбусів – 55. Випуск машин на маршрути ще триває.

Впродовж 1-17 січня евакуаторами ЛКП «Муніципальна варта» на арештмайданчик на вул. Конюшинна, 15 було доставлено 44 автомобілі. Ще понад 250 водіїв було оштрафовано без евакуації транспортного засобу.

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку із проведенням святкових заходів з нагоди Водохреща, у п’ятницю, 19 січня, з 12.30 до 15.30 год трамвайні маршрути № 1, 2 та 9 курсуватимуть за частково зміненим маршрутом.

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», щодо інциденту-непорозуміння, який трапився між контролерами ЛКП «Львівелектротранс» та представниками ГФ «Патріоти» і пасажирами міського електротранспорту в трамваї №8, станом на сьогодні триває службове розслідування.

Сьогодні у львівських маршрутках з’явилися повідомлення, що буде частково скасовано пільгу для проїзду пенсіонерів. Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, жодних офіційних звернень чи попереджень від перевізників з цього приводу в управління не надходило.

Завтра до Львова запланований приїзд Президента України і генерал-губернатора Канади. Місто звертатиметься до відповідних служб, зокрема поліції, щодо роботи світлофорів під час приїзду офіційних осіб та наполягатиме на ситуативному, а не кількагодинному призупинені роботи світлофорних об’єктів.

Сьогодні у багатьох львівських маршрутках, які обслуговують приватні перевізники, з’явилося оголошення про те, що з кінця січня цього року, пенсіонери оплачуватимуть 50% вартості за проїзд. Міський голова Львова Андрій Садовий, під час ранкової апаратної наради, наголосив, що позиція міста щодо оплати пенсіонерів за проїзд у громадському транспорті Львова залишається незмінною.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за вчорашній день, 16 січня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 42 порушення правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на заборонених місцях.