Архітектура та історична спадщина

Сьогодні, 12 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято три рішення, які стосуються змін до містобудівної документації, затвердження містобудівних умов та обмежень та детального плану території.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглянули низку питань, які стосуються затвердження містобудівних умов та обмежень, а також детальних планів територій. Одне питання вилучили із порядку денного. Інші питання прийнято.

У 2017 році завершився проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова» (GIZ), у межах якого було реставровано сходові клітки, балкони, вікна, брами. Також торік багато об’єктів було модернізовано, проведено 5 архітектурних конкурсів для будівництва нових, важливих для міста споруд.

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, три об’єкти культурної спадщини м. Львова занесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Сьогодні, 29 грудня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято ряд рішень у сфері містобудування. Розгляд одного питання перенесли та два проекти рішення не було підтримано членами виконавчого комітету.

Управління охорони історичного середовища ЛМР прозвітувало перед громадськістю міста про проведені роботи у 2017 році. Назагал було виконано робіт на 23,7 млн. грн. Серед них реставрація фасадів, реставрація сакральних споруд, дахів, громадських просторів, балконів, брам і вікон.

Впродовж 2017 року у житлових будинках Львова відремонтували 68 балконів. Усі роботи проводилися за кошти міського бюджету. Найбільше балконів відремонтовано у Шевченківському районі – 31 балкон на суму 2,7 млн. грн.

Сьогодні, 27 грудня, відбулася звітна зустріч міського голови Львова Андрія Садового з представниками громадськості міста. Мер прозвітував про виконану роботу, а також озвучив основні плани роботи на наступний рік. Зокрема, йшлося про нові архітектурні проекти, реставрацію архітектурних пам’яток, оновлення парків.

Львів береже свою сакральну спадщину. Впродовж 2017 року у Львові відбувалися ремонтно-реставраційні роботи у сакральних спорудах та історичних будівлях міста.

У ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар» впродовж 2017 року проведено масштабні роботи з ремонту і реконструкції надгробків, встановлення надмогильних знаків, ремонт каплиць та ін. В основному роботи проводилися за кошти від господарської діяльності музею.