Соціальна сфера

Як повідомили в департаменті гуманітарної політики Львівської міської ради, Львів ще не отримав з обласного бюджету 53,4 млн. грн. державної субвенції на виплату соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям, допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особі, яка здійснює догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. Місто готує відповідний лист до голови Львівської обласної державної адміністрації.

У центральній частині Львова з 9 грудня до 15 січня працював Різдвяний ярмарок. Організатори люб’язно надали один з будиночків для представництва ветеранського бізнесу. Учасники АТО та їх дружини, які займаються власною справою щодо вироблення  різних предметів, могли продавати свій товар на ярмарку. Проект реалізовував Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.

Сьогодні, 17 січня, у Львівській загальноосвітній школі-інтернат № 2 відбувся звіт про роботу відділу «Служба у справах дітей» Львівської міської ради за 2017 рік. Начальник відділу Ростислав Тимків коротко представив минулорічну роботу в цьому напрямку у місті Львові та подякував усім, хто працює і активно долучається до роботи з дітьми та сім’ями, а також коротко окреслив плани на 2018 і наступні роки. Серед найближчих планів – вже у  березні відкрити новий, уже п’ятий дитячий будинок сімейного типу у Львові.

Сьогодні під час апаратної наради радник міського голови Львова Ярослав Грибальський представив презентацію щодо підписаного Закону України  № 2249 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», прийнятого Верховною Радою України 19 грудня 2017 року. Зокрема, цей закон виключає термін «інвалід» із вжитку,  замінюючи його терміном «особа з інвалідністю». Відтак, під час наради наголосили на тому, щоб усі управлінці дотримувались відповідних змін, коли говоритимуть чи писатимуть про людей з інвалідністю.

Сьогодні, 17 січня, перед початком апаратної наради у Львівську міську раду завітали колядники. Театр дитячої пісні «Дитячі мрії» Львівської територіальної організації Українського товариства сліпих привітав присутніх зі святами.

Як повідомив в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин, до міського бюджету Львова уже надійшла субвенція з державного бюджету на виплату соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, що здійснюють догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. Тому ці допомоги львів’янам планують виплатити вже до кінця тижня.

Працівниками Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за сприяння благодійного фонду «Турбота про місто», організували та провели для дітей із потребуючих сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, розважальний святковий захід «На крилах ангела». Свято відбулось у приміщенні Lviv Film Center.

Львів соціальний. Із настанням зимових холодів дуже актуальним є забезпечення бездомних теплим та чистим місцем для ночівлі. Вже близько 8 років у Львівському центрі обліку функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, в якому люди, які опинились на вулиці, можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами, поїсти та змінити одяг. Також у Центрі  щоденно з 9.00 до 20.00 год. працює пункт обігріву. Він забезпечений гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, за необхідності видається одяг.

Наприкінці січня у Львові відбудеться January Business Conference – благодійна конференція з маркетингу та продажів в Україні. Усі учасники конференції долучаться до благодійної ініціативи, адже третина коштів буде спрямована на допомогу Навчально-реабілітаційному центру «Джерело».

12 січня о 12.00 год на вул. Володимира Великого, 14А Львівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за сприяння благодійного фонду «Турбота про місто» для дітей із сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, буде організовано та проведено захід «На крилах ангела».