Проголосуйте за один із варіантів найменування вулиці чи скверу іменем Яцека Куроня у місті Львові

До Львівської міської ради звернулася ініціативна група з пропозицією присвоєння одній з львівських вулиць чи скверів імені Яцека Куроня, почесного громадянина Львова, великого приятеля України та послідовника ідей Ґедройця. Яцек Куронь народився у Львові 3 березня 1934 р., помер 17 червня 2004 р. у Варшаві.

Дане питання розглядалося на засіданні комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у м. Львові, де було визначено ряд пропозицій вулиць для найменування іменем Яцека Куроня.

Тому звертаємося з пропозицією долучитися до вибору, яка саме вулиця чи чи сквер у Львові носитиме назву Яцека Куроня.

Кількість голосів:
Початок: